přeskočit k navigaci »

Zde se nacházíte: úvod » služby

Služby

Ubytování

Ubytování

Vzhledem k naší spolupráci v tuzemsku i zahraničí, jsme schopni zajistit Vám ubytování ve vámi vybraných lokalitách. Pokud máte konkrétní požadavky, rádi Vám vyhovíme, pokud to kapacita hotelu umožňuje. Pokud necháte volbu na nás, ubytujeme Vás podle vámi zadaných kritérií do některého z hotelů se kterým buď spolupracujeme nebo s ním při cestování po Evropě máme dobré zkušenosti. Zahraniční ubytování řešíme zejména při několika denních exkurzích a již nyní máme vybrané hotely v mnoha metropolích jako např. Paříž, Brusel, Vídeň, Mnichov, Norimberk a mnoha dalších.

Transfery

Můžeme Vám nabídnout transfer nejen z letiště, nádraží do hotelu a zpět, ale také jakýkoliv vámi zvolený transfer. Např. Karlovy Vary – Vídeň, Miláno aj. Samozřejmě jsme schopni zajistit transfery jak z Karlových Varů, tak např. z Mariánských Lázní, Františkových Lázní, Prahy a ostatní dle individuální dohody.

Exkurze

Můžeme Vám nabídnout jak jednodenní, tak i vícedenní exkurze ať již po ČR, tak i v jiných zemích. Exkurze jsou možné si vybrat v našem katalogu nebo sestavit individuální plán pro klienta, který je šitý přímo na míru. Velmi častými destinacemi bývají Jižní Čechy, Bavorsko, kde je mnoho krásných zámků a jiných zajímavostí, dále pak je možno udělat okruh po Evropě a to např. Brusel- Antverpy –Paříž nebo Mnichov-Salzburg – Vídeň, ale také třeba francouzskou Riviéru nebo italská města.

Vůz s řidičem

Je možno najmout si limuzínu Mercedes S Klasse Long např. na důležité jednání či svatební obřad.

Další služby

Dále je možno po individuální domluvě také zajistit ve spolupráci s našimi spolupracovníky i jiné služby jako jsou např. nákup nemovitostí či založení obchodní společnosti aj.

 
česky русский

Karlsbad Travel s.r.o.
T. G. Masaryka 855/20
360 01 Karlovy Vary
tel. +420 602 406 906
e-mail: info@karlsbadtravel.cz

 


© Karlsbad Travel | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign