přeskočit k navigaci »

Zde se nacházíte: úvod » o firmě

O firmě

Obchodní společnost Karlsbad Travel s.r.o. vznikla v roce 2007. Naše služby jsou směřovány k návštěvníkům Karlových Varů v poskytování komplexního servisu týkajícího se od ubytování, přes transfery a exkurze, jak v tuzemsku tak i v zahraničí.

Poskytujeme osobní dopravu, kterou se zabýváme již více jak 6 let. Vzhledem k rozšíření a komplexnosti služeb tak nově vznikla společnost, která se tímto zabývá.

Zajišťujeme jak transfery po celé ČR, tak i do zahraničí, dále pak exkurze ať již do předem připravených lokalit, tak i individuálně „ušité na míru“.

Naší filozofií je vytvoření příjemné atmosféry pro naše klienty a důraz klademe zejména na individuální přístup. Náš vozový park rozšiřujeme již jen o Mercedesy a to z důvodu jak většího pohodlí tak také bezpečnosti. Naším záměrem je, aby se klient cítil pohodlně a cestování pro něj bylo příjemným zážitkem. Samozřejmostí je také diskrétnost. V současnosti můžeme nabídnout vozy značky Mercedes a to Mercedes Vito, Mercedes E Klasse, Mercedes S Klasse Long .

Samozřejmě je možno dopravu zajistit i méně luxusními vozy jako je VW Passat nebo VW Mikrobus. Volba vozidla vždy záleží na požadavku klienta a také na jeho finančních požadavcích.

Pracují u nás vyškolení řidiči se znalostí jak ruského tak německého jazyka. Částečně je možno dohovořit se i v jazyce anglickém.

V případě našich pracovníků klademe velký důraz na osobní přístup s možností velké flexibility co se týče možných přání zákazníka.

Mezi naše zákazníky patří jak lázenští hosté, tak také majitelé velkých firem, bank, státní činitelé. Také každoročně zajišťujeme dopravu velmi známé pěvkyně Tamary Gverdčiteli, která pořádá v Karlových Varech koncerty.

Těšíme se, že řady našich vážených zákazníků rozšíříte také vy!

 
česky русский

Karlsbad Travel s.r.o.
T. G. Masaryka 855/20
360 01 Karlovy Vary
tel. +420 602 406 906
e-mail: info@karlsbadtravel.cz

 


© Karlsbad Travel | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign